pirmdiena, 2023. gada 3. jūlijs

VSETtransports. Paku izņemšana Latvijā un Īrijā 2023. gada jūlijā-augustāVSETtransports. Paku izņemšana Latvijā un Īrijā 2023. gada jūlijā-augustā

VSETtransports. Kurjera piegāde no Latvijas uz Īriju, līdz Īrijai, tāpat piegāde pa ceļu 16. jūlijā

Polijā, 17. jūlijā Vācijā un Holandē, 18. jūlijā Beļģijā un Francijā.

Saņemšana Latvijā 13.-15. jūlijā, piegāde Īrijā 20.-22. jūlijā.

 Paku izņemšana Īrijā no 29. līdz 31. jūlijam.

Piegāde 5-7.augusta Latvijā.

Savākšanas un piegādes datumi augusta otrajā pusē tiks publicēti vēlāk.

Jebkuri jautājumi  WhadsApp tērzēšanā  ir laipni gaidīti.

Paldies. 


Auto noma 1,5 tonnu kravai vienā virzienā: Beļģija, Holande, Vācija, Polija, Lietuva, Latvija 1 200 €
Pārvadājām pakas, mēbeles, būvmateriālus, logus, durvis, ratiņus, autiņus un citus bērnu aprūpes produktus, matračus, sētiņas un galdus ēdināšanai, transportlīdzekļus cilvēkiem ar kustību traucējumiem (velosipēdi invalīdiem, ratiņkrēsli un ratiņkrēsli, krēsli - mehāniskie un elektriskie ratiņkrēsli, staiguļi un ruļļi, saliekamās rampas, vertikalizētāji cerebrālās triekas ārstēšanai, pacēlāji pacientiem, simulatori pacientu rehabilitācijai, krēsli ar sanitāro aprīkojumu, tualetes krēsli un tualetes krēsli invalīdiem un veciem cilvēkiem, elektriskie pacēlāji un pārvietojamie kāpņu pacēlāji invalīdi un veci cilvēki, elektriskie skrejriteņi invalīdiem u.c.), motocikli, kvadracikli un tricikli, mopēdi, velosipēdi, bērnu pedāļi un elektromobiļi, bagiji, mikroauto, braucēji, minitraktori, kultivatori,krūmgrieži, zāles pļāvēji, dārza traktori, motorizētie vilcēji, motorzāģi, transportieri, dārza skulptūras, dīķi un strūklakas, augstspiediena mazgātāji, sūkņi, elektriskie ģeneratori un citas kravas, kas sver līdz pusotru tonnu no sliekšņa līdz slieksnim.
Braucam pa maršrutu: Īrija - Šerbūra - Oktevila - Kāna - Havra - Ruāna - Amjēna - Ljēža - Bonna - Ķelne - Dortmunde - Kasele - Potsdama - Berlīne - Poznaņa - Lodza - Varšava - Belostoka - Kauņa - Paņeveža - Šauļi - Latvija .
Varam novirzīties no maršruta līdz 50km, lai paņemtu/piegādātu paku.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

VSE TRANSPORTS PINTERESTĀ